O NÁS - CL-Profimat

Přejít na obsah

O NÁS

PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše firma CL-PROFIMAT s.r.o. byla založena v roce 2018 a sídlí na adrese Dubice 116 v České Lípě.
Na naší prodejně Vám nabízíme odborné poradenství, pomoc při výběru vhodného materiálu v oblasti malířství, podlahářství a zateplovacích systémů.
Dodáváme pro Vás malířské a fasádní barvy, tapety, oleje, lazury, laky, polymerové nátěry, penetrace, tmely, lepidla, omítkoviny, podlahové krytiny, chemii pro podlaháře, dekorativní stěrky, nivelační stěrky, kamenné koberce, nářadí pro malířství a podlahářství a čistící chemii.
V prostorách naší firmy se nachází míchací centrum, kde dokážeme vyhovět zákazníkům v namíchání vybraného tónu interiérových i fasádních barev.
Samozřejmostí je i příprava podle Vašich požadavků. Víme, že každý náš zákazník je jinak náročný a má odlišné požadavky na materiály, cenu a příslušenství. Proto pro Vás připravíme kompletní zakázky přesně podle Vašich představ.
Případně jsme schopni zajistit zrealizování Vaší zakázky spoluprací s externími firmami se zkušenostmi v daném oboru.
Nabízíme špičkové produkty předních výrobců, kteří nám umožnují Vám nabídnout vždy to nejlepší možné řešení za příznivou cenu. Klademe přitom velký zřetel na životní prostředí.
U prodejny se nachází velké bezplatné parkoviště pro naše zákazníky, ze kterého můžete zajet k našim skladům pro pohodlnější nakládání zboží. I přesto, že sídlíme v České Lípě, která se nachází V Libereckém kraji, jsme schopni zajistit dopravu po celé České republice.
CL-PROFIMAT s.r.o.
 Dubice 116, Česká Lípa, 470 01
 +420 774 422 602
Návrat na obsah